Tagok
-
Zoli
gitár, szólóének, vokál
A zene szeretetét Édesapámtól örököltem, hiszen maga is játszott egy zenekarban. Emlékszem, négy éves voltam, mikor hazahozta a dobfelszerelését és otthon gyakorolt. Amikor felállt a dob mögül, leültem a helyére, és ott folytattam, ahol ő abbahagyta. Valahogy így kezdődött a „Nagy Szerelem”…
-
Tomi
billentyű, szólóének, vokál
A zene szeretetét én is szintén Édesapámtól örököltem, hiszen annak idején nagybátyámmal ő is játszott egy zenekarban, ahol nem más volt a billentyűs, mint a Jam gitárosa: Kenéz Zoli…